Ceļa norādes

Kur atrodas ECB?

ECB biroji Frankfurtē izvietoti trīs ēkās. To adreses ir šādas:

 • Sonnemannstrasse 20
  60314 Frankfurt am Main, Germany
 • Neue Mainzer Strasse 32-36
  60311 Frankfurt am Main
 • Taunustor 2
  60311 Frankfurt am Main
Kā nokļūt līdz Sonnemannstrasse?

No Frankfurt Hauptbahnhof (centrālās dzelzceļa stacijas)

 • Ar piepilsētas vilcienu (S-Bahn): izvēlieties kādu no pieejamajiem maršrutiem – S1 (virziens Rödermark/Ober Roden), S2 (virziens Dietzenbach), S3 (virziens Darmstadt), S4 (virziens Langen), S5 un S6 (virziens Frankfurt Süd) vai S8 un S9 (virziens Hanau Hauptbahnhof) un brauciet līdz pieturai Ostendstrasse. No turienes, šķērsojot Paul-Arnsberg-Platz, galvenā ieeja ir 5 minūšu gājiena attālumā.
 • Ar tramvaju: brauciet ar 11. maršruta tramvaju līdz pieturai Ostbahnhof/Sonnemannstrasse. No turienes, ejot pa Sonnemannstrasse, galvenā ieeja ir dažu minūšu gājiena attālumā.
 • Ar automašīnu (1. maršruts): brauciet Hanau virzienā, kamēr sasniedzat Lange Strasse. Pēc tam pagriezieties pa labi virzienā Hospital zum heiligen Geist. Sekojiet norādēm uz automaģistrāli Anschluss Ost/Hanau. Iegriezieties pa kreisi Sonnemannstrasse. Brauciet Zoo/Osthafen virzienā. Iegriezieties pa labi apmeklētāju autostāvvietā pie galvenās ieejas.
 • Ar automašīnu (2. maršruts): brauciet upes virzienā un tad pagriezieties uz austrumiem pa Mainkai ielu (upes ziemeļu krasts), līdz sasniedzat Sonnemannstrasse. Iegriezieties pa labi apmeklētāju autostāvvietā pie galvenās ieejas.

No A661 automaģistrāles

 • Izmantojiet nobrauktuvi Frankfurt Ost un brauciet virzienā Stadtmitte (pilsētas centrs). Nogriezieties uz Hanauer Landstrasse un brauciet pa to, līdz izbraucat zem dzelzceļa tilta. Turieties pa kreisi uz Sonnemannstrasse un iegriezieties pa kreisi apmeklētāju autostāvvietā pie galvenās ieejas.

No Frankfurtes lidostas

 • Ar taksometru: aptuveni 30 minūšu brauciens.
 • Ar piepilsētas vilcienu (S-Bahn): brauciet ar S8 vai S9 (virziens Hanau Hauptbahnhof) līdz pieturai Ostendstrasse. No turienes, šķērsojot Paul-Arnsberg-Platz, galvenā ieeja ir 5 minūšu gājiena attālumā.

Autostāvvietas Sonnemannstrasse

Blakus galvenajai ieejai pieejamas dažas autostāvvietas automašīnām un mikroautobusiem. Autostāvvietas tālākajā galā pieejamas arī dažas autobusu stāvvietas. Papildu informāciju jautājiet ECB darbiniekiem, kas ir jūsu kontaktpersonas.

Kā nokļūt līdz Neue Mainzer Strasse un Taunustor?

No Frankfurt Hauptbahnhof (centrālās dzelzceļa stacijas)

 • Ar metro (U-Bahn): ar 4. maršruta metro (U4, virziens Seckbacher Landstraße) vai 5. maršruta metro (U5, virziens Preungesheim) brauciet līdz pieturai Willy-Brandt-Platz.
 • Ar tramvaju: ar 11. maršruta tramvaju (virziens Fechenheim) brauciet līdz pieturai Willy-Brandt-Platz.
 • Ar automašīnu: brauciet pa Düsseldorfer Strasse līdz krustojumam ar Mainzer Landstrasse un nogriezieties pa labi uz Alte Oper. Iegriezieties pa labi Taunusanlage un sekojiet norādēm uz Sachsenhausen/Theater. Pēc aptuveni 800 metriem iegriezieties pa kreisi Kaiserstrasse. Nogriezieties pa kreisi Neue Mainzer Strasse un pēc tam vēlreiz pa kreisi – Taunustor.

No Frankfurtes lidostas

 • Ar taksometru: aptuveni 30 minūšu brauciens.
 • Ar piepilsētas vilcienu (S-Bahn): brauciet ar S8 vai S9 (virziens Hanau Hauptbahnhof) līdz pieturai Frankfurt Hauptbahnhof (centrālā dzelzceļa stacija). Pārsēdieties 4. maršruta metro (U4, virziens Seckbacher Landstrasse) vai 5. maršruta metro (U5, virziens Preungesheim) un brauciet līdz pieturai Willy-Brandt-Platz.

Auto novietošana pie ECB ēkām pilsētas centrā

Lūdzu ņemiet vērā, ka nevaram garantēt vietas ECB autostāvvietā. Auto novietošana stāvvietā atļauta tikai ECB apmeklējuma laikā.

ECB banku uzraudzības darbinieku biroji atrodas ēkās pilsētas centrā. Pieejamas dažas autostāvvietas apmeklētājiem, kuri ierodas darba jautājumos ar automašīnu, bet nav autobusu stāvvietu. Autobusus var novietot pie centrālās dzelzceļa stacijas (Hauptbahnhof) vai Römer / Paulsplatz laukumā. Papildu informāciju jautājiet ECB darbiniekiem, kas ir jūsu kontaktpersonas.