Kelio nuorodos

Kur įsikūręs ECB?

ECB yra įsikūręs trijuose pastatuose Frankfurte šiais adresais:

 • Sonnemannstrasse 20
  60314 Frankfurtas prie Maino, Vokietija
 • Neue Mainzer Strasse 32-36
  60311 Frankfurtas prie Maino
 • Taunustor 2
  60311 Frankfurtas prie Maino
Kaip atvykti į Sonnemannstrasse gatvę

Iš Frankfurto centrinės geležinkelio stoties (Frankfurt Hauptbahnhof)

 • Priemiestiniu geležinkeliu (vok. S-Bahn): važiuokite traukiniu S1 (Rödermark / Ober Roden kryptimi), S2 (Dietzenbach kryptimi), S3 (Darmstadt kryptimi), S4 (Langen kryptimi), S5 ar S6 (Frankfurt Süd kryptimi), S8 ar S9 (Hanau Hauptbahnhof kryptimi) ir išlipkite Ostendstrasse stotelėje. Iš čia per 5 minutes Paul-Arnsberg-Platz aikšte ateisite prie pagrindinio įėjimo.
 • Tramvajumi: važiuokite tramvajumi Nr. 11, vykstančiu Ostbahnhof / Sonnemannstrasse kryptimi. Iš čia per 5 minutes Sonnemannstrasse gatve ateisite prie pagrindinio įėjimo.
 • Automobiliu (1 kelias): važiuokite Hanau kryptimi iki sankirtos su Lange Strasse, tada pasukite į dešinę link Hospital zum heiligen Geist. Sekite ženklus, rodančius greitkelio kryptį – Anschluss Ost / Hanau. Pasukite kairėn į Sonnemannstrasse gatvę. Važiuokite Zoo / Osthafen kryptimi. Sukite dešinėn į lankytojų automobilių stovėjimo aikštelę prie pagrindinio įėjimo.
 • Automobiliu (2 kelias): važiuokite link upės, tada važiuokite į rytus palei upę jos šiaurine krantine Mainkai, kol privažiuosite Sonnemannstrasse gatvę. Sukite dešinėn į lankytojų automobilių stovėjimo aikštelę prie pagrindinio įėjimo.

Atvykstant greitkeliu A661

 • Išsukite iš greitkelio į Frankfurt Ost ir važiuokite Stadtmitte kryptimi. Pasukite į Hanauer Landstrasse gatvę ir važiuokite ja, kol pravažiuosite po tiltu su geležinkelio bėgiais. Tada sukite kairiau į Sonnemannstrasse gatvę ir sukite kairėn į lankytojų automobilių stovėjimo aikštelę prie pagrindinio įėjimo.

Iš Frankfurto oro uosto

 • Taksi: apytiksliai 30 minučių.
 • Priemiestiniu geležinkeliu (vok. S-Bahn): važiuokite traukiniais S8 arba S9 (Hanau Hauptbahnhof kryptimi) ir išlipkite Ostendstrasse stotelėje. Iš čia per 5 minutes Paul-Arnsberg-Platz aikšte ateisite prie pagrindinio įėjimo.

Galimybė pasistatyti automobilį Sonnemannstrasse gatvėje

Prie pagrindinio įėjimo numatyta keletas vietų automobiliams ir mikroautobusams. Automobilių stovėjimo aikštelės gale yra keletas vietų autobusams. Daugiau informacijos galite gauti iš savo kontaktinio asmens ECB.

Kaip atvykti į Neue Mainzer Strasse ir Taunustor gatves

Iš Frankfurto centrinės geležinkelio stoties (Frankfurt Hauptbahnhof)

 • Metro (vok. U-Bahn): važiuokite traukiniu U4 (Seckbacher Landstraße kryptimi) arba U5 (Preungesheim kryptimi) ir išlipkite Willy-Brandt-Platz stotelėje.
 • Tramvajumi: važiuokite tramvajumi Nr. 11 (vykstančiu Fechenheim kryptimi) ir išlipkite Willy-Brandt-Platz stotelėje.
 • Automobiliu: važiuokite Duesseldorfer Strasse gatve iki sankirtos su Mainzer Landstrasse gatve, tada pasukite dešinėn Alte Oper link. Prie Taunusanlage sukite į dešinę ir sekite ženklus, rodančius kelią į Sachsenhausen / Theater. Už apytikriai 800 m. sukite kairėn į Kaiserstraße gatvę. Sukite kairėn į Neue Mainzer Strasse gatvę ir dar kartą kairėn į Taunustor gatvę.

Iš Frankfurto oro uosto

 • Taksi: apytiksliai 30 minučių.
 • Priemiestiniu geležinkeliu (vok. S-Bahn): važiuokite traukiniais S8 arba S9 (Hanau kryptimi) ir išlipkite Frankfurt Hauptbahnhof stotelėje (centrinė geležinkelio stotis). Tada pereikite į metro (vok. U-Bahn) ir važiuokite traukiniu U4 (Seckbacher Landstraße kryptimi) arba U5 (Preungesheim kryptimi). Išlipkite Willy-Brandt-Platz stotelėje.

Automobilio statymas miesto centre

Atkreipiame dėmesį, kad negalime užtikrinti laisvų automobilio stovėjimo vietų. Automobilį stovėjimo aikštelėje galima palikti tik kol lankotės ECB.

Bankų priežiūros srities darbuotojai įsikūrę miesto centre esančiuose ECB pastatuose. Prie šių pastatų yra keletas vietų darbo reikalais atvykstančių lankytojų automobiliams, tačiau autobusams vietų nėra. Autobusus galima statyti prie centrinės geležinkelio stoties (vok. Hauptbahnhof) arba prie Römer / Paulsplatz aikštės. Daugiau informacijos galite gauti iš savo kontaktinio asmens ECB.